Przekaż 1% podatku przez naszą siostrzaną fundację KRS 0000 245 254:

Wyniki konkursu „LAPTOP DLA SZKOŁY” w ramach akcji „Szkoło Pomóż i Ty” na rok szkolny 2016/2017

Fundacja na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych „Pomóż i Ty” z Gdyni po raz kolejny zorganizowała akcję „Szkoło Pomóż i Ty”, z której dochód przeznaczony zostanie na specjalistyczny sprzęt do rehabilitacji  tj. “rowerowózek” dla 19-letniego Daniela Czerniaka.

 

W odpowiedzi na zaproszenie Fundacji do akcji „Szkoło Pomóż i Ty” włączyło się wiele szkół i placówek oświatowych za co bardzo serdecznie dziękujemy. Dzięki Państwu, tj. Dyrektorom, Gronu Pedagogicznemu, Uczniom, Rodzicom i ich przyjaciołom – Daniel otrzymał ogromną szansę na rehabilitację i możliwość otwarcia drzwi do zewnętrznego świata poprzez kontakt z naturą.

 

Fundacja „Pomóż i Ty” w ramach konkursu „Laptop dla Szkoły”, do którego mogły przystąpić wszystkie zainteresowane szkoły do dnia 30.11.2016 r., ufundowała 3 równorzędne nagrody w postaci wysokiej klasy laptopów przydatnych w edukacji dzieci i młodzieży, które przyznane zostały w trzech kategoriach: szkoła mała (do 150 uczniów), szkoła średnia (151-400 uczniów) i szkoła duża (powyżej 400 uczniów).  Po raz szósty konkurs odbył się według nowych zasad, zgodnie z którymi każda szkoła – i mała, i ta największa – mają równe szanse na zdobycie nagrody.

 

  • Nagrodę w kategorii „Szkoła mała” zdobył  Zespół Szkół Publicznych Gimnazjum nr 1 im. J. Kochanowskiego w Wielkich Oczach, woj. podkarpackie,  reprezentowany  przez Panią dyrektor mgr Jadwigę Pałczyńską osiągając współczynnik W = 1754,38 %.
  • Nagrodę w kategorii „Szkoła średnia” zdobyła Szkoła Podstawowa im. H. M. Góreckiego w Czernicy, ,woj. śląskie,  reprezentowana  przez Panią dyrektor mgr Iwonę Witek osiągając współczynnik W = 538,89 %.
  • Nagrodę w kategorii „Szkoła duża” zdobyła Szkoła Podstawowa nr 6 im. A. Abrahama, woj. pomorskie,  reprezentowana  przez Panią dyrektor mgr Ewę Andrzejewską osiągając współczynnik W = 225,56 %.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim pozostałym Szkołom biorącym udział w akcji gorąco dziękujemy za zaangażowanie i pomoc w przeprowadzeniu zbiórki funduszy na zakup sprzętu do rehabilitacji tj. “rowerowózka”  dla Daniela Czerniaka.

Wszystkim ofiarodawcom i ludziom dobrego serca serdecznie dziękujemy i życzymy Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym 2017 roku!

 

Z poważaniem
Zarząd Fundacji “Pomóż i Ty”


PODZIĘKOWANIA DLA SPONSORÓW ZA POMOC DANIELOWI CZERNIAKOWI

 

Zarząd Fundacji na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych “Pomóż i Ty” uprzejmie dziękuje wszystkim Darczyńcom za pomoc finansową udzieloną naszemu Podopiecznemu 19-letniemu Danielowi Czerniakowi w ramach tegorocznej akcji charytatywnej “SZKOŁO POMÓŻ I TY 2016/2017”. To dzięki Państwa pomocy, poprzez zakup specjalistycznego sprzętu rehabilitacyjnego tj. rowerowózka, mogliśmy spełnić marzenie Daniela. Państwa ogromne wsparcie i życzliwość sprawiły, że ofiarowaliśmy mu jeden z najpiękniejszych prezentów gwiazdkowych wspomagających jego rehabilitację i rozwój poprzez podróżowanie z najbliższymi jednocześnie otwierając drzwi do zewnętrznego świata.

 

Z poważaniem

Zarząd Fundacji “Pomóż i Ty”

Udostępnij

Related Posts