Wyniki konkursu 2011

2011-08-28Archiwum

WYNIKI KONKURSU „LAPTOP DLA SZKOŁY” W RAMACH AKCJI „SZKOŁO POMÓŻ I TY” NA ROK SZKOLNY 2011/2012

Fundacja na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych „Pomóż i Ty” z Gdyni po raz kolejny zorganizowała akcję „Szkoło Pomóż i Ty”, z której dochód przeznaczony zostanie na operację i rehabilitację 5-letniego Wiktora Zielińskiego, który urodził się z niedorozwojem kości udowej.

 

W odpowiedzi na zaproszenie Fundacji do akcji „Szkoło Pomóż i Ty” włączyło się wiele szkół i placówek oświatowych, za co bardzo serdecznie dziękujemy. Dzięki Państwu, tj. Dyrektorom, Gronu Pedagogicznemu, Uczniom, Rodzicom i ich przyjaciołom – Wiktorek otrzymał ogromną szansę na powrót do normalnego samodzielnego życia i funkcjonowania w społeczeństwie. Fundacja „Pomóż i Ty” w ramach konkursu „Laptop dla Szkoły”, do którego mogły przystąpić wszystkie zainteresowane szkoły do dnia 30.11.2011 r., ufundowała 3 równorzędne nagrody w postaci wysokiej klasy laptopów przydatnych w edukacji dzieci i młodzieży, które przyznane zostały w trzech kategoriach: szkoła mała (do 150 uczniów), szkoła średnia (151-400 uczniów) i szkoła duża (powyżej 400 uczniów). Konkurs odbył się według zasad, zgodnie z którymi każda szkoła – i mała, i ta największa – mają równe szanse na zdobycie nagrody.

 • Nagrodę w kategorii „Szkoła mała” zdobyła Szkoła Podstawowa w Wesołowie., woj. warmińsko-mazurskie, prowadzone przez Panią dyrektor mgr Małgorzatę REDNYK osiągając współczynnik W = 2757 %.
 • Nagrodę w kategorii „Szkoła średnia” zdobyła Szkoła Podstawowa im. J. Brzechwy w Osolinie reprezentowana przez panią Dyr. Marię Jaskólską, woj. Śląskie osiągając współczynnik W=256,6%

Przepraszamy Państwową Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną I Stopnia im. St. Moniuszki w Katowicach, woj. śląskie, reprezentowana przez Panią dyrektor mgr Alicję Ostrowską-Dorf, za pomyłkę wynikającą z nieprawidłowego wprowadzenia danych do komputera przez pracownika fundacji.

 • Nagrodę w kategorii „Szkoła duża” zdobyła Szkoła Podstawowa im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Dobczycach, woj. małopolskie, reprezentowana przez Pana dyrektora mgr Jana Bartnika, osiągając wynik W = 137,2 %

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy a wszystkim pozostałym Szkołom biorącym udział w akcji gorąco dziękujemy za zaangażowanie i pomoc w przeprowadzeniu zbiórki funduszy na operację i rehabilitację 5-letniego Wiktora Zielińskiego. Sumę środków finansowych pozyskanych w akcji „Szkoło Pomóż i Ty” na rok szkolny 2011/2012 opublikujemy na naszej stronie internetowej www.pomozity.org po zakończeniu roku szkolnego. Wszystkim ofiarodawcom i ludziom dobrego serca serdecznie dziękujemy i życzymy Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym 2012 Roku!

Udostępnij

 • Published On : 9 lat ago on 2011-08-28
 • In The Categories Of : Archiwum

Inne artykuły z tej kategorii:
Powrót
 • Facebook

 • Wielkość tekstu

 • Darowizny

  Przekaż darowiznę na rzecz naszych podopiecznych

  Tytuł przelewu:
  Darowizna na rzecz fundacji: Pomóż i Ty
  Uwagi:
  Kwota przelewu:
  gr
 • Akcja dobroczynna

 • Dobroczynne.pl

  Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony:

  dobroczynne.pl

  Można tam zamówić wiele pomocy naukowych, kartki świąteczne czy inne gadżety wspierając tym samym naszych podopiecznych.

 • KRS: 0000 037 117

 • Najnowsze wpisy

 • Linki

  Podaruj Uśmiech 1%

  Centrum Rehabilitacji Podaruj Uśmiech

 • Wspierają nas

Nr konta: MILLENNIUM SA 63 1160 2202 0000 0000 2920 6273
Mała kwota - wielka sprawa. Zrób przelew.