Rehabilitacja Małgorzaty Szajerskiej

2011-10-06Artykuł - podopieczni

szejerskaMałgorzata Szajerska jest matką czwórki dzieci, która pomimo swojej poważnej choroby stara cieszyć się życiem. W 2001 r. wykryto guza piersi prawej. Niestety pomimo zastosowanej chemioterapii piersi nie udało się uratować. Dla młodej kobiety mastektomia była bardzo bolesnym ciosem, jak pokazało życie niestety nie ostatnim. Rok 2009 zaznaczył się nawrotem choroby pod postacią złośliwego nowotworu piersi lewej. Podobnie jak poprzednio Małgorzata przeszła przez mękę bolesnych zabiegów chemioterapii i radioterapii. Nie uchroniło to Jej jednak przed dalszym rozwojem choroby i koniecznością wykonania kolejnej mastektomii. Po operacji była leczona czerwoną i białą chemią oraz radioterapią, która pozostawiła trudno gojące się i bardzo bolesne poparzenia ciała.
Trudną sytuację pogarsza jeszcze fakt, że Małgorzata pomimo znacznego stopnia niepełnosprawności nie ma renty, gdyż nie spełnia wymogów określonych przepisami prawa. Jej jedynymi źródłami dochodów są niskie alimenty, zasiłek pielęgnacyjny i rodzinny. Cała pięcioosobowa rodzina mieszka w 26 metrowym mieszkaniu składającym się z 1 pokoju, łazienki i kuchni). Ta dramatyczna sytuacja sprawia, że Małgorzata i Jej Rodzina potrzebują wszystkiego. Nawet najdrobniejsza, nie tylko finansowa, ale i materialna pomoc sprawi im radość i przywróci nadzieję na lepsze życie.


Fundacja na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych

”Pomóż i Ty”, 81-535 Gdynia, ul. Płocka 5A

BANK MILLENNIUM S.A. nr 

12 1160 2202 0000 0002 0909 8250

 z dopiskiem

„Rehabilitacja Małgorzaty Szajerskiej”

Udostępnij


Inne artykuły z tej kategorii:
Powrót
 • Facebook

 • Wielkość tekstu

 • Darowizny

  Przekaż darowiznę na rzecz naszych podopiecznych

  Tytuł przelewu:
  Darowizna na rzecz fundacji: Pomóż i Ty
  Uwagi:
  Kwota przelewu:
  gr
 • Akcja dobroczynna

 • Dobroczynne.pl

  Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony:

  dobroczynne.pl

  Można tam zamówić wiele pomocy naukowych, kartki świąteczne czy inne gadżety wspierając tym samym naszych podopiecznych.

 • KRS: 0000 037 117

 • Najnowsze wpisy

 • Linki

  Podaruj Uśmiech 1%

  Centrum Rehabilitacji Podaruj Uśmiech

 • Wspierają nas

Nr konta: MILLENNIUM SA 63 1160 2202 0000 0000 2920 6273
Mała kwota - wielka sprawa. Zrób przelew.