Polish (Poland)
Lista podopiecznych
Dopasuj rozmiar tekstu:

Fundacja ma aktualnie ponad kilkuset podopiecznych potrzebujących Państwa pomocy, a wśród nich (osoby które wyraziły zgodę na przetwarzanie danych osobowych) znajdują się:

  1. Antoniuk Michał, ur. 1979r.,
    po amputacji prawego podudzia - potrzebna naprawa i modernizacja protezy prawego podudzia.

  2. Bartkowiak Aleksandra, ur. 1992r.,
    Wrodzona malformacja tętniczo-żylna mięśni twarzy; operacja usunięcia anomali twarzy.

  3. Bartnikowska Maria, ur. 1951r.,
    stwardnienie rozsiane; rehabilitacja

  4. Barzak Marta, ur. 1982
    choruje na zaostrzone przewlekłe odkamieniczkowe zapalenie nerek - potrzebna rehabilitacja i specjalistyczne leczenie.

  5. Bąba Adam, ur. 1989r.,
    choruje na padaczkę lekooporna - niezbędna rehabilitacja, turnusy rehabilitacyjne i sprzęt rehabilitacyjny.

  6. Bąba Krzysztof, ur. 1991r.,
    choruje na porażenie mózgowe - potrzebna rehabilitacja, turnusy rehabilitacyjne i sprzęt rehabilitacyjny.

  7. Celmer Hanna, ur. 2008r.,
    wada nerwu wzrokowego i niedowidzenie - potrzebna systematyczna rehabilitacja.

  8. Chmielewski Tomasz, ur. 1973r.,
    choruje na porażenie centralnego układu nerwowego (porażenie czterokończynowe) - niezbędna rehabilitacja i sprzęt rehabilitacyjny.

  9. Chrzan Bartosz, ur. 2002r.,
    choruje na dziecięce porażenie mózgowe, epilepsja - potrzebna rehabilitacja, turnusy rehabilitacyjne i sprzęt rehabilitacyjny.

  10. Chmist Michał, ur. 1979r.,
    po wypadku komunikacyjnym - potrzebna rehabilitacja.

  11. Chuderska Wiktoria, ur. 2008r.,
    ma wadę wrodzoną rąk - potrzebne operacje rąk i rehabilitacja.

  12. Czaja Dariusz , ur. 1973r.,
    po wypadku złamany kręgosłup, paraliż - potrzebna rehabilitacja i elektryczny wózek inwalidzki.

  13. Czerniak Daniel, ur. 1997r.,
    choruje na padaczkę, encefalopatię - potrzebna rehabilitacja, turnusy i sprzęt rehabilitacyjny.

  14. Dawidziuk Grzegorz, ur. 1949r.,
    niewidomy od 2002 r. - potrzebna rehabilitacja i sprzęt rehabilitacyjny (komputer z lektorem).

  15. Dobrzyniecki Rafał, ur. 1974r.,
    nowotwór kości, amputacja prawego podudzia; proteza nogi.

  16. Flis Kamila, ur.2002r.,
    choruje na retinoblastomie prawej gałki ocznej - niezbędna rehabilitacja, wyjazdy na turnusy rehabilitacyjne i sprzęt rehabilitacyjny.

  17. Flis Łukasz , ur. 2003r.,
    porażenie mózgowe, opóźniony rozwój psychoruchowy - potrzebna rehabilitacja, wyjazdy na turnusy rehabilitacyjne i sprzęt rehabilitacyjny.

  18. Gasiński Mateusz, ur. 1996r.,
    choruje na cukrzycę typu I insulinozależną - potrzebna rehabilitacja i osprzęt do pompy insulinowej.

  19. Gepert Henryk, ur. 1960 r.
    utrata kończyny dolnej w wyniku miażdżycy, potrzebna jest proteza nogi.

  20. Gołąbowicz Arkadiusz, ur. 1983r.,
    w wyniku złamania kręgosłupa ma niedowład spastyczny czterokończynowy - potrzebna operacja skostnień, rehabilitacja i sprzęt rehabilitacyjny.

  21. Grabowski Waldemar, ur. 1988r.,
    Choruje na chondropatię kończyn dolnych i schorzenia kręgosłupa

  22. Gronostaj Arleta, ur. 1991r.,
    cukrzyca insulinozależna; pompa insulinowa oraz rehabilitacja.

  23. Górka Alina, ur. 1962r.,
    choruje na wrodzoną dysplazję stawów - potrzebna rehabilitacja i sprzęt rahabilitacyjny.

  24. Guzewicz Bartłomiej, ur. 1998r.,
    ma wrodzoną wadę kręgosłupa, niedowład kończyny dolnej prawej - potrzebna rehabilitacja i wyjazdy na turnusy rehabilitacyjne.

  25. Ilminowicz Anna, ur.1996r.,
    schorzenia oczu oraz autyzm wczesnodziecięcy, potrzebna jest rehabilitacja.

  26. Jaskulska Natalia, ur.1983r.,
    mózgowe porażenie dziecięce-niezbędna rehabilitacja.

  27. Jon Zbigniew, ur. 1973r.,
    niedowład spastyczny czterokończynowy po wypadku komunikacyjnym, padaczka pourazowa - potrzebna rehabilitacja i sprzęt rehabilitacyjny.

  28. Juchniewicz Żaneta, ur. 1987r.,
    cukrzyca typu I - insulinozależna - rehabilitacja i osprzęt do pompy insulinowej.

  29. Juszczyk Adrian, ur. 1988r.,
    choruje na neuropatię wzrokową Lebera - potrzebna rehabilitacja, wyjazdy na turnusy rehabilitacyjne i sprzęt.

  30. Kielusiak Oliwia, ur. 2000r.,
    przepuklina oponowa-rdzeniowa, niedowład kończyn dolnych - potrzebna rehabilitacja i sprzęt rehabilitacyjny w szczególności aparaty ortopedyczne.

  31. Klimowicz Agata, ur. 1988r.,
    ma zespół wad wrodzonych, niesprawna nerka, niedosłuch, dysplazja stawów - potrzebne leczenie i rehabilitacja

  32. Kobeszko Władysława, ur. 1936r.,
    choruje na napadowe migotanie przedsionków - potrzebny jest aparat do pomiaru gęstości krwi INR i rehabilitacja.

  33. Kołatka Mateusz, ur. 1974r.,
    utrata obydwu kończyn górnych - nieszczęśliwy wypadek; naprawy pogwarancyjne protez kończyn górnych.

  34. Konopka Julia, ur. 2004r.,
    w wyniku pobicia doznała wielomiejscowych urazów twarzy i rąk- potrzebuje intensywnej rehabilitacji, leczenia chirurgicznego, ortopedycznego, plastycznego oraz opieki psychologa.

  35. Konopka Natalia, ur. 1999r.,
    w wyniku pobicia doznała wielomiejscowych urazów twarzy- potrzebuje intensywnej rehabilitacji, leczenia chirurgicznego, ortopedycznego, plastycznego oraz opieki psychologa.

  36. Kreft Dariusz , ur. 1988r.,
    dziecięce porażenie mózgowe - potrzebna rehabilitacja, turnusy i sprzęt rehabilitacyjny.

  37. Kreft Natalia, ur. 1997r.,
    cukrzyca typu I, subkliniczna niedoczynność tarczycy, alergia wziewna; rehabilitacja.

  38. Kucharski Jan, ur. 1948r.,
    cukrzyca, amputacja kończyny; proteza podudzia lewego.

  39. Kukawski Arkadiusz, ur. 1995r.,
    urodził się bez rąk i stóp; protezy kończyn.

  40. Kuśnierz Adam, ur. 2003r.,
    cukrzyca insulinozależna; pompa insulinowa oraz rehabilitacja.

  41. Kwaśniewska Julita, ur. 2005r.,
    wada rozwojowa CUN, wodogłowie; rehabilitacja.

  42. Kwiatkowska Joanna, ur. 1987r.,
    plegia spastyczna, niedowład spastyczny; rehabilitacja.

  43. Linowski Robert, ur. 1975r.,
    dyzartria, niedowład i ataksja prawych kończyn; rehabilitacja.

  44. Łazaronek Michał, ur. 1988r.,
    powypadkowa amputacja lewej kończyny górnej; proteza przedramienia lewego.

  45. Łowżył Krystian, ur. 1993r.,
    porażenie mózgowe, epilepsje; leczenie i rehabilitacja.

  46. Maciejewska Joanna, ur. 1982r.,
    porażenie mózgowe; leczenie i rehabilitacja.

  47. Maćkiewicz Bartosz, ur. 2006r.,
    choruje na przepuklinę oponowo-rdzeniową, padaczkę i astmę - potrzebna rehabilitacja i sprzęt rehabilitacyjny.

  48. Malinowski Marcin, ur. 1997r.,
    dziecięce porażenie mózgowe; rehabilitacja.

  49. Marciniak Amanda, ur. 1992r.,
    mózgowe porażenie dziecięce; rehabilitacja.

  50. Maternicka Magda, ur. 1978r.,
    porażenie mózgowe; leczenie i rehabilitacja.

  51. Michałowska Agnieszka, ur. 1981r.,
    w wyniku nowotworu kości przeszła amputację nogi - potrzebna ciągła rehabilitacja i modernizacja protezy.

  52. Mroczyński Jan, ur. 1966r.,
    uraz środkowoczaszkowy - zespół porażenny; rehabilitacja.

  53. Moroz - Nasuro Justyna, ur. 1980 r.,
    porażenie kończyn dolnych, rehabilitacja i sprzęt rehabilitacyjny.

  54. Muchowski Mateusz, ur. 1995r.,
    aftazja, alergia; rehabilitacja.

  55. Naczk Wiktor, ur. 2002r.,
    wada słuchu obustronna pod postacią niedosłuchu zmysłowo-nerwowego dużego stopnia oraz opóźnienie rozwoju mowy dźwiękowej; rehabilitacja.

  56. Nikiel Wiktor , ur. 2007r.,
    hemofilia typu B; rehabilitacja.

  57. Nowakowski Jakub , ur. 1994r.,
    fibroplazja soczewkowa; rehabilitacja.

  58. Os Wojciech, ur. 1971r,
    w wyniku wypadku stracił nogę - potrzebuje naprawy protezy i rehabilitacji

  59. Pacuk Anna, ur. 1973r.,
    Zespół Werding Hoffmana(zanik mięśni); rehabilitacja.

  60. Paterka Krzysztof, ur. 1986r.,
    brak lewej ręki - potrzebna rehabilitacja i części zamienne do protezy lewego przedramienia.

  61. Pawłowski Jakub, ur. 2005r.,
    wrodzona wada serca, amputacja kończyny lewej; proteza nogi.

  62. Perkowski Jarosław, ur. 1961r.,
    wypadek komunikacyjny - amputacja kończyn dolnych; Protezy kończyn dolnych.

  63. Polmański Arkadiusz, ur. 1980r.,
    stan po rozległym urazie mózgu; wymagana rehabilitacja.

  64. Pomietło - Kura Beata, ur. 1972r.,
    amputacja pourazowa obu podudzi; protezy podudzi.

  65. Ratajczyk Żaneta, ur. 1983r.,
    wypadek komunikacyjny - amputacja kończyn; Proteza nogi prawej.

  66. Ratkowska Sylwia, ur. 1998r.,
    dziecięce porażenie mózgowe; rehabilitacja.

  67. Renecka Ingrid, ur. 2004r.,
    dziecięce porażenie mózgowe; rehabilitacja.

  68. Robak Jakub, ur. 1998r.,
    porażenie mózgowe - niedowład spastyczny; rehabilitacja.

  69. Robak Konrad, ur. 1998r.,
    porażenie mózgowe - niedowład spastyczny; rehabilitacja.

  70. Rudnik Katarzyna, ur. 1995r.,
    retinopatia wczesniacza; leczenie i rehabilitacja.

  71. Skonieczna Monika, ur. 1994r.,
    porażenie czterokończynowe i niepełnosprawność umysłowa; potrzebne leczenie i rehabilitacja.

  72. Skrzypczak Dawid, ur. 2005r.,
    niewydolność nerek; rehabilitacja.

  73. Skurnóg Dorota, ur. 1979r.,
    Porażenie kończyn dolnych i lewej kończyny górnej; wymagana rehabilitacja.

  74. Sobisz Rafał, ur. 1990r.,
    niedowład czterokończynowy-spastyczny po urazie czaszkowo-mózgowym; leczenie i rehabilitacja.

  75. Sobisz Tomasz, ur. 1983r.,
    dziecięce porażenie mózgowe, niedowład czterokończynowy; rehabilitacja.

  76. Stachnik Łukasz, ur. 2009r.,
    potrzebuje operacji oczu, by móc zobaczyć świat.

  77. Stachniuk Adam, ur. 1994r.,
    ślepota wcześniacza obuoczna; maszyna Braill'a.

  78. Stachowicz Rafał, ur. 1986r.,
    amputacja kończyny po wypadku komunikacyjnym, potrzebna proteza nogi.

  79. Stachyra Dariusz, ur. 1995r.,
    dziecięce porażenie mózgowe, ślepota; wózek i sprzęt rehabilitacyjny.

  80. Stasiak Kinga,ur. 2002 r.,
    w wyniku wcześniactwa, wstrząsu septycznego i krwawienia do CUN problemy z rozwojem psych-ruchowym w stopniu umiarkowanym; kamica nerkowa, skrócona kończyna dolna, deformacja kości udowej i zwichnięcia rzepek - potrzebuje rehabilitacji.

  81. Strzałek Karolina, ur. 1989r.
    skolioza, cukrzyca; rehabilitacja.

  82. Szczepański Mirosław, ur. 1957r.,
    Zniedokrwienie prawej półkuli mózgu, choroba wieńcowa, napadowe migotanie przedsionków, pieniądze zbierane są na zabiegi rehabilitacyjne,sprzęt rehabilitacyjny, w tym aparat do pomiaru gęstości krwi (INR)

  83. Szmyt Jakub, ur. 2003r.,
    cukrzyca typu I; potrzebna rehabilitacja.

  84. Sztuczka Mateusz, ur. 2002 r.,
    chłopiec po przeszczepie szpiku kostnego, zespół suchego oka, światłowstręt, potrzebny inhalator.

  85. Trocha Karolina, ur. 1993r.,
    od urodzenia brak prawego przedramienia- niezbędna proteza bioelektryczna przedramienia prawego.

  86. Tyndzik Kamil, ur. 1992r.,
    mózgowe porażenie dziecięce; rehabilitacja.

  87. Wołoszczak Błażej, ur. 1997r.,
    padaczka lekooporna; zakup wszczepiennego stymulatora nerwu błędnego.

  88. Zieliński Wiktor, ur. 2006r.,
    wrodzony niedorozwój kości udowej prawej; rehabilitacja.

  89. Żmujdzin Jerzy, ur. 1949 r.
    w 2011 amputacja prawej kończyny dolnej w wyniku niedokrwienia i zakrzepu tętnic podudzia, potrzebna proteza.
 

Nr Konta: MILLENNIUM SA 63 1160 2202 0000 0000 2920 6273

Copyright © 2011, Fundacja "Pomóż i Ty", wszelkie prawa zastrzeżone.

Informujemy, że nasza strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka) w celach statystycznych oraz aby jak najlepiej dostosować treść do Twoich upodobań. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz zgodę na ich stosowanie. Możesz w każdej chwili dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej. Więcej szczegółów na stronie Polityka prywatności.